Jaunumi

Uzzini, kā ar meistaru rokām top iemīļotā torte Cielaviņa

Staburadze ir vadošais konditorejas zīmols Latvijā, kas atdzīvina senas Latvijas tradīcijas, stāstu par mīlestību, pieredzi un meistarību. Staburadzes meistari ik dienas ar rokām izgatavo aptuveni 13 līdz 17 tūkstošus produktu, »

Radi mirkli ikdienā!

Cielaviņa katru dienu un 500 EUR kabatā! Sagaidi pavasari, radot skaistus mirkļus un baudot Staburadze gardumus! Reģistrē čeku un turi īkšķus! Katru dienu vienu loterijas dalībnieku lutināsim ar torti Cielaviņa, »

Staburadze ir viens no mīlētākajiem zīmoliem 2020. gadā

Staburadze ieņem piekto vietu Blatic brands 2020 saldumu un uzkodu kategorijā. Kā galveno Staburadze priekšrocību patērētāji novērtē kvalitāti. Zīmolu tops īstenots sešpadsmito reizi, bet otro reizi jau plašākā – visas Baltijas – »

Rimi loterija

Vairo patīkamos mirkļus! Iegādājies jebkuru Staburadze produktu Rimi klātienes vai interneta veikalā, reģistrē čeku un laimē 50 EUR Rimi dāvanu kartes vai galveno balvu – iepirkšanos ar stilisti Anitu Altmani »

Atzīmējam 110 gadu jubileju!

Šogad Staburadze ar aicinājumu dalīties mīlestībā atzīmē 110 gadu jubileju. Vairāk nekā gadsimta garumā radījām uzticamus un unikālus augstākās kvalitātes konditorejas izstrādājumus, atdzīvinot senas Latvijas tradīcijas, stāstu par mīlestību, pieredzi un meistarību. Par »

Sveicam 8. martā!

“Viņas rokas sniedz citiem mirkļus… Tādus mazus, īpašus, kas no rokām rokās dod tik daudz mīlestības.“ Pierādījums tam, ka ziedi nekad nevar būt par daudz. Pat ziedu veikalā. Arī, ja »

Violetais velvets

Jaunums no Staburadze – torte Violetais velvets! Šī torte ir mūsu dāvinājums visiem kūku baudītājiem Staburadze 110 gadu jubilejā! Jaunā torte Violetais velvets pārsteigs katru ar jaunu un bagātīgu garšas pieredzi – gaisīgu »

Staburadzei 110

Mirklis, kuru radi Atklāj to, ko jūti Dalies mīlestībā Staburadze 

Pieaudzis pieprasījums

Par 30% audzis pieprasījums pēc Staburadze mazajiem konditorejas izstrādājumiem. Orkla Latvija 2019. gada pārdošanas dati liecina, ka pieprasījums pēc Staburadze mazajiem konditorejas izstrādājumiem ir pieaudzis par 30% salīdzinājumā ar 2018. »

Skudru pūznīši jaunā iepakojumā

JAUNUMS! Skudru pūznīši 2 kūciņu iepakojumā.  Sapnis ir piepildījies, tagad kafijas pauzes darbā dienas vidū vai pastaigas pa pilsētu būs saldākas ar Skudru pūznīšiem. Gardās cepumu un iebiezinātā piena kūciņas »

4. adventes stāsts

Svētku sajūta pie mums katra atnāk citādāk. Viens to sajūt ar piparkūku un mandarīnu smaržu, cits priecājoties par pirmajiem Ziemassvētku rotājumiem, kāds ar pirmo Adventes vainagā iedegto svecīti… Īpašajā svētku »

3. adventes stāsts

Svētku sajūta pie mums katra atnāk citādāk. Viens to sajūt ar piparkūku un mandarīnu smaržu, cits priecājoties par pirmajiem Ziemassvētku rotājumiem, kāds ar pirmo Adventes vainagā iedegto svecīti… Īpašajā svētku »

Par svētku gaidīšanu

Domājot par Ziemassvētku kolekcijas vizuālo stāstu, aicinājām zīmola Staburadze vēstnesi Martu Grigali un viņas ģimeni piedalīties Staburadze Ziemassvētku fotosesijā. Un, tuvojoties gada nogalei un svētkiem, otrās adventes nedēļā uzaicinājām Martu uz patiesu un siltu sarunu »

Atlaides kods

Paldies, ka esi Staburadze gardumu cienītājs! Pateicībā par kopā būšanu, dāvinām tev -20% atlaidi visiem Staburadze produktiem Laima saldumu veikalos! Lai saņemtu atlaidi, saki pārdevējai paroli STABURADZE. Atlaide spēkā no 2.- 15. decembrim. Aicinām »

Ziemassvētku kolekcija

Mums katram Ziemassvētku sajūta ir citāda, tomēr visiem tā simbolizē sirsnīgu kopā būšanu. Ziemassvētku smaržu un garšu iedvesmota, Staburadze ir radījusi jaunu kolekciju. Brīnumainajā Ziemassvētku laikā Roko ir ieguvusi arī »

Svētku loterija

No 5. novembra līdz 10. decembrim, iegādājoties jebkuru Staburadze produktu veikalos Rimi visā Latvijā, Tu vari laimēt svētku galda klājuma komplektu. Reģistrē veikala Rimi pirkuma čeku ar Staburadze produktu loterijas mājas lapā un, »

Svētku Cielaviņa

Pats svarīgākais Latvijas svētku mēnesī ir būt kopā! Apzināties, cik īpaša ir zeme, kurā dzīvojam!  Svētkos tortei Cielaviņa esam uzdāvinājuši jaunu iepakojumu, lai priecē acis gan pašiem, gan ejot ciemos!

Rudzu karotītes

Gardas uzkodas tagad pagatavot būs vēl vieglāk ar Staburadze jaunajām Rudzu karotītēm! Ar kādu pildījumu Rudzu karotītes, tavuprāt, garšotu vislabāk?

Minikūciņas

Vai zini sajūtu, kad gribas sevi palutināt ar ko mazu un gardu? Nu savas iemīļotās kūciņas vari iegūt mazā – divu kūciņu iepakojumā! Pieejamas diva veida iepakojumos: zefīra un cepumu »

Noslēgusies kampaņa “Es Tev un Tu man – visa pasaule!”

Ir noskaidrots laimīgais galvenās balvas ieguvējs Staburadze kampaņā ”Es Tev un Tu man – visa pasaule!” Ceļojumu 2 personām 2000 euro vērtībā no Jēkaba Ceļojumi uz savu izvēlēto galamērķi Santorini ir »

Marta Grigale

Vēl pavisam nesen, šajā vasarā iesākās jauna draudzība, kad sadarbību uzsāka Staburadze un dziedātāja Marta Grigale. Aicinājām Martu kļūt par zīmola vēstnesi un dalīties ar Staburadzes sajūtu savu sekotāju lokā. »

Zefīru Mākoņkūkas

Jaunums no Staburadze – Zefīra Mākoņkūkas, gaisīgas minikūciņas. 6 minikūciņu iepakojums Tavai ballītei. Biskvīts, ogas un zefīrs, lielisks savienojums gaisīgā kūciņā.

Rīgas Melnā Balzama Upeņu torte

Mums ir patiess prieks jūs iepazīstināt ar Staburadze jaunumu – Rīgas Melnā Balzama Upeņu torti. Torte izsmalcinātas un elegantas garšas cienītājiem, kuru nogaršot lēnām, izbaudot mirkli un sajūtot sulīgo upeņu, »

Staburadze – līderis konditorejas izstrādājumu tirgū Latvijā!

Orkla Latvija zīmols Staburadze ir līderis konditorejas izstrādājumu segmentā Latvijā, liecina Kantar TNS veiktā pētījuma rezultāti. 77% Latvijas iedzīvotāju, kuri iegādājas kūkas vismaz reizi divos, trīs mēnešos, ierasti pērk tieši »