Jaunumi

Staburadze ir viens no mīlētākajiem zīmoliem 2020. gadā

Staburadze ieņem piekto vietu Blatic brands 2020 saldumu un uzkodu kategorijā. Kā galveno Staburadze priekšrocību patērētāji novērtē kvalitāti. Zīmolu tops īstenots sešpadsmito reizi, bet otro reizi jau plašākā – visas Baltijas – »

Rimi loterija

Vairo patīkamos mirkļus! Iegādājies jebkuru Staburadze produktu Rimi klātienes vai interneta veikalā, reģistrē čeku un laimē 50 EUR Rimi dāvanu kartes vai galveno balvu – iepirkšanos ar stilisti Anitu Altmani »

Atzīmējam 110 gadu jubileju!

Šogad Staburadze ar aicinājumu dalīties mīlestībā atzīmē 110 gadu jubileju. Vairāk nekā gadsimta garumā radījām uzticamus un unikālus augstākās kvalitātes konditorejas izstrādājumus, atdzīvinot senas Latvijas tradīcijas, stāstu par mīlestību, pieredzi un meistarību. Par »

Sveicam 8. martā!

“Viņas rokas sniedz citiem mirkļus… Tādus mazus, īpašus, kas no rokām rokās dod tik daudz mīlestības.“ Pierādījums tam, ka ziedi nekad nevar būt par daudz. Pat ziedu veikalā. Arī, ja »

Marta Grigale

Vēl pavisam nesen, šajā vasarā iesākās jauna draudzība, kad sadarbību uzsāka Staburadze un dziedātāja Marta Grigale. Aicinājām Martu kļūt par zīmola vēstnesi un dalīties ar Staburadzes sajūtu savu sekotāju lokā. »

Zefīru Mākoņkūkas

Jaunums no Staburadze – Zefīra Mākoņkūkas, gaisīgas minikūciņas. 6 minikūciņu iepakojums Tavai ballītei. Biskvīts, ogas un zefīrs, lielisks savienojums gaisīgā kūciņā.

Rīgas Melnā Balzama Upeņu torte

Mums ir patiess prieks jūs iepazīstināt ar Staburadze jaunumu – Rīgas Melnā Balzama Upeņu torti. Torte izsmalcinātas un elegantas garšas cienītājiem, kuru nogaršot lēnām, izbaudot mirkli un sajūtot sulīgo upeņu, »

Staburadze – līderis konditorejas izstrādājumu tirgū Latvijā!

Orkla Latvija zīmols Staburadze ir līderis konditorejas izstrādājumu segmentā Latvijā, liecina Kantar TNS veiktā pētījuma rezultāti. 77% Latvijas iedzīvotāju, kuri iegādājas kūkas vismaz reizi divos, trīs mēnešos, ierasti pērk tieši »