Pieaudzis pieprasījums

Par 30% audzis pieprasījums pēc Staburadze mazajiem konditorejas izstrādājumiem.

Orkla Latvija 2019. gada pārdošanas dati liecina, ka pieprasījums pēc Staburadze mazajiem konditorejas izstrādājumiem ir pieaudzis par 30% salīdzinājumā ar 2018. gadu. Lielākoties noieta izaugsmi veicināja Deserts Cielaviņa (+105%), Braunijs (+98%) un tradicionālais latviešu gardums – Biezpienmaize (+26%), kā arī segmenta sortimenta pilnveide ar klasiskajiem produktiem ērtākā, mazākā formātā.

“Mūsu sortimenta attīstības procesa centrā vienmēr ir produkcijas cienītājs – viņa vajadzības un vēlmes. Staburadze ir zīmols, kuru iecienījuši cilvēki paaudžu paaudzēs, tādēļ mēs apvienojam meistarību ar moderno dzīves ritmu, radot atbilstošus produktus. Jau vairāk nekā trīs gadus mēs konsekventi attīstām mazo konditorejas izstrādājumu segmentu – sākotnēji to papildinājām ar sešu mazo kūciņu formāta iepakojumiem, tad sekoja leģendārās tortes Cielaviņa deserts, bet pērn tirgū sākām piedāvāt divpaku mazās kūciņas. Jaunā formāta iepakojums ir lieliski piemērots ikdienas steigā, sevis palutināšanai vai kā neliels uzmanības apliecinājums. Visas mazās kūciņas gluži tāpat kā lielās tortes ir roku darbs un kārtējais mūsu meistaru prasmju apliecinājums,” stāsta Orkla Latvija komunikācijas direktore Lineta Mikša.

2020. gadā Latvijā vadošais konditorejas zīmols Staburadze atzīmē 110 gadu jubileju. Vairāk nekā gadsimta garumā Staburadze ir radījusi uzticamus, unikālus un augstākās kvalitātes konditorejas izstrādājumus. Kopš zīmola pirmsākumiem un arī šodien visas Staburadze tortes un kūkas tiek radītas ar rokām, arī mazās versijas tādiem iecienītiem Staburadze produktiem kā Cielaviņa, Skudru pūznis un Zefīra Mākoņkūka.

Staburadze sortimentu veido vairāk nekā 80 dažādi produkti – tortes, kūkas, kūciņas, kēksi un citi konditorejas izstrādājumi. 2020. gada janvārī Staburadze papildinājusi mazo konditorejas izstrādājumu sortimentu ar divpaku formāta Skudru pūznis kūciņām. Daļa Staburadze produkcijas pieejama ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Populārākais zīmola produkts ir torte Cielaviņa.