Staburadze

Par mums

Par mums
Par mums
Par mums
<>

Uzņēmums

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ir vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums Baltijas valstīs, kas pārstāv Latvijā mīlētus un tradīcijām bagātus zīmolus.

“Staburadze” ir vadošais konditorejas zīmols Latvijā. Tā piedāvāto produktu klāstā ietilpst tortes, kūkas, kūciņas, kēksi un citi konditorejas izstrādājumi. Šobrīd “Staburadzes” produktu portfelī ir vairāk nekā 60 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā, un daļa - arī ārvalstīs.

Produkti tiek gatavoti uzņēmuma ražotnē, kas atrodas Tallinas ielā 72/74.

 

Uzņēmums sertificēts pēc ISO 9001: 2008 un ISO 22000: 2005 kvalitātes standartiem.


Staburadze šodien

Staburadze ir Latvijas leģenda ar dziļām un senām saknēm. Teiksma par dievību, kas dzīvojusi stāvā klintī Daugavas krastā, izskan mūsu nacionālajā eposā Lāčplēsis. Arī zīmols Staburadze iedzīvina senas Latvijas tradīcijas, stāstu par Mīlestību, pieredzi un meistarību.

Staburadzes vēsturei var izsekot līdz pat 1910. gadam, kad Vilhelms Ķuze, vēlāk pazīstams kā Latvijas saldumu karalis, noīrē telpas Avotu ielā 16 un atver tur konditoreju.
1912. gadā viņš jau ir ierīkojis nelielu konfekšu darbnīcu, bet gadu vēlāk jau iegādājas pirmās šokolādes mašīnas un sāk ražot šokolādi.

Logotips

Jaunā Staburadzes vizuālā identitāte ir veidota, lai vēl vairāk akcentētu zīmola personību un vērtības. Jau no pašiem Staburadzes pirmsākumiem tās logotipā bijis attēlots kliņģeris, kas simbolizē zīmola pamatdarbību – konditoreju, un gadu desmitu laikā kļuvis par tā galveno elementu. Veicot Latvijas iedzīvotāju aptauju, tika atklāts, ka Staburadzes cienītāji pozitīvi vērtē kliņģera simbolu, jo tas stiprina uzticību un pārliecību par Staburadzes produkcijas stabilu kvalitāti. Savukārt jaunās vizuālās identitātes galvenā krāsa ir violeta. Tā apvieno tradīcijas un mūsdienas, akcentējot Staburadzes produktu vērtību šodien, kā arī saistās ar svētkiem, izsmalcinātību un augstu kvalitāti.