Par mums

Staburadze šodien

Staburadze ir Latvijas leģenda ar dziļām un senām saknēm. Teiksma par dievību, kas dzīvojusi stāvā klintī Daugavas krastā, izskan mūsu nacionālajā eposā Lāčplēsis. Arī zīmols Staburadze iedzīvina senas Latvijas tradīcijas, stāstu par Mīlestību, pieredzi un meistarību.

Staburadze vēsturei var izsekot līdz pat 1910. gadam, kad Vilhelms Ķuze, vēlāk pazīstams kā Latvijas saldumu karalis, noīrē telpas Avotu ielā 16, Rīgā, un atver tur konditoreju. 1912. gadā viņš jau ir ierīkojis nelielu konfekšu darbnīcu, bet gadu vēlāk jau iegādājas pirmās šokolādes mašīnas un sāk ražot šokolādi.

Uzņēmums

Orkla Latvija ir vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums Baltijas valstīs, kas pārstāv Latvijā mīlētus un tradīcijām bagātus zīmolus.

Staburadze ir vadošais konditorejas zīmols Latvijā. Tā piedāvāto produktu klāstā ietilpst tortes, kūkas, kūciņas, kēksi un citi konditorejas izstrādājumi. Šobrīd Staburadze produktu portfelī ir vairāk nekā 60 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā, un daļa – arī ārvalstīs. Turklāt Staburadzes produkcija ir roku darbs!

Produkti tiek gatavoti uzņēmuma ražotnē, kas atrodas Tallinas ielā 72/74, Rīgā.

Uzņēmums sertificēts pēc ISO 22000:2018 standarta.

Logotips

Jaunā Staburadze vizuālā identitāte ir veidota, lai vēl vairāk akcentētu zīmola personību un vērtības. Jau no pašiem Staburadze pirmsākumiem tās logotipā bijis attēlots kliņģeris, kas simbolizē zīmola pamatdarbību – konditoreju, un gadu desmitu laikā kļuvis par tā galveno elementu. Veicot Latvijas iedzīvotāju aptauju, tika atklāts, ka Staburadze cienītāji pozitīvi vērtē kliņģera simbolu, jo tas stiprina uzticību un pārliecību par Staburadze produkcijas stabilu kvalitāti. Savukārt jaunās vizuālās identitātes galvenā krāsa ir violeta. Tā apvieno tradīcijas un mūsdienas, akcentējot Staburadze produktu vērtību šodien, kā arī saistās ar svētkiem, izsmalcinātību un augstu kvalitāti.