Ziemassvētku kolekcija

Mums katram Ziemassvētku sajūta ir citāda, tomēr visiem tā simbolizē sirsnīgu kopā būšanu. Ziemassvētku smaržu un garšu iedvesmota, Staburadze ir radījusi jaunu kolekciju.

Brīnumainajā Ziemassvētku laikā Roko ir ieguvusi arī krāšņu iepakojumu, lai torte pati kļūst par dāvanu! Roko torte svētkos rada eleganti karalisku noskaņu, tumšais un gaišais biskvīts, zeltaini citronu želejas gabaliņi un atsvaidzinošs ievārījums liek aizvērt acis un izjusti baudīt.

Mums katram Ziemassvētku sajūta ir citāda, tomēr visiem tā simbolizē sirsnīgu kopā būšanu. Ziemassvētku smaržu un garšu iedvesmota, Staburadze ir radījusi jaunu Piparkūku medus kūku , kurā tradicionālās piparkūku garšvielas – kanēlis, kardamons un krustnagliņas papildina medus kūkas biskvītu, savukārt vārītā iebiezinātā piena krēms kopā aromātisku ābolu – dzērveņu pildījumu ļauj izjust Ziemassvētku garšu vissmalkākajās niansēs! 

Ja arī tu jau esi sācis skaitīt dienas līdz Ziemassvētkiem, tad ir īstais laiks nogaršot Medus piparkūku žagariņus! Mazs našķis pie kafijas, pēc pusdienām vai pirms salda miega!