Staburadze

 

Jaunumi
Apbalvoti “Staburadze” loterijas “Uzposies dzīvei” uzvarētāji
06.10.2017

Apbalvoti “Staburadze” loterijas “Uzposies dzīvei” uzvarētāji

Kopumā loterijai bija reģistrējušies vairāk nekā 4 000 dalībnieku, bet galveno balvu ieguva Iļja Solovjovs no Valmieras. 

Vasaras izskaņā noslēdzās iecienītā konditorejas zīmola “Staburadze” vasaras loterija “Uzposies dzīvei”, kuras balvu fondu veidoja īpaša dizaina iepirkuma somas un dizaineres Natālijas Jansones zīda kleita “Cunami”.  Kopumā loterijai bija reģistrējušies vairāk nekā 4 000 dalībnieku, bet galveno balvu ieguva Iļja Solovjovs no Valmieras. Galvenās balvas ieguvējs laimestu – Natālijas Jansones zīda kleitu “Cunami”, īpašu fotosesiju un svinības Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā dāvāja savai sievai Līgai.

“Kas to būtu varējis iedomāties, ka nopērkot “Staburadze” torti izmainīsies mana ikdiena. Uzzinot, ka vīrs ir laimējis, nespējām tam noticēt, jo par loteriju bijām jau piemirsuši. Iegādājoties torti pasmējos, ka vīram šī kleita piestāvētu, jo tajā dienā, kad izdarījām pirkumu un vīrs piereģistrēja čeku, bija viņa vārda diena. Bet tas viss izvērtās par lielisku piedzīvojumu, ko vīrs uzdāvināja man. Es nekad vēl nebiju tā lutināta – jauna kleita, frizūra, kosmētika, kas lika justies lieliski. Tie bija mani svētki, mans lielais ieguvums, kā dēļ joprojām baudu cilvēku komplimentus. Es to novēlētu jebkurai sievietei,” savās sajūtās dalās galvenās balvas ieguvēja sieva Līga Solovjova.

 

“Staburadze” loterija “Uzposies dzīvei” norisinājās no 2017. gada 1. jūlija līdz 11. augustam ar mērķi dāvāt iespēju “Staburadze” produkcijas cienītājiem vēl papildu svētku sajūtu. “Staburadze” ir svētku vēstnese, kuras produkcija ir kopā ar cilvēkiem gan lielos, gan mazākos svētkos. Tādēļ jau drīzumā “Staburadze” dāvās iespēju piedalīties jaunā loterijā, kuras galvenā balva būs romantisks ceļojums uz Parīzi divām personām. Laikā no 2017.gada 23.oktobra līdz 17.decembrim, iegādājoties “Staburadze” konditorejas gardumus, saglabājiet čeku un bez maksas reģistrējiet to loterijai mājas lapā www.staburadze.lv.